Teresa Bagińska – Krasińska

Od wielu lat pracując w szpitalu na stanowisku specjalisty diagnostyki i obrazowania, zaobserwowałam, że medycyna akademicka diagnozuje, leczy, ratuje życie, ale nie zapobiega chorobom. Są jednak sposoby na wczesną diagnostykę i skuteczną profilaktykę.

Medycyna komplementarna wpływając na ciało, umysł, emocje i ducha człowieka doprowadza do stanu równowagi wewnętrznej (homeostazy). Dziedzina ta zainteresowała mnie tak bardzo, aby ją studiować i prowadzić praktykę terapeutyczną.

Posiadam dużą wiedzę i kwalifikacje w wielu terapiach z tej dziedziny, a obecnie specjalizuję się w refleksologii i neurorefleksologii metodą Lone Sorensen, która jest autorką SORENSENSISTEMTM

Z refleksologią spotkałam się dzięki mojemu zainteresowaniu medycyną naturalną, i właśnie refleksologia wzbudziła mój największy entuzjazm. Od tego czasu jest to moja wielka pasja. Wciąż pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności, które wykorzystuję w terapii.

Od kilku lat należę do międzynarodowego stowarzyszenia refleksologów Global Refleksology Network.

 Stosuję też inne nowatorskie zabiegi na twarz, takie jak:

masaż antystresowy

drenaż limfatyczny

rozluźnienie powięziono-mięśniowe

masaż relaksacyjny i aromaterapeutyczny

Obecnie prowadzę własny gabinet w Łomiankach. Przyjmuję tam od poniedziałku do soboty. Gdy zdarzy się ciężki przypadek odwiedzam pacjenta w domu.