Masaż Raindrop (Kropla Deszczu) to największe osiągnięcie światowej aromaterapii. Wykorzystuje potwierdzone badaniami naukowymi działanie olejków eterycznych.

Czym jest masaż Rain Drop

Zabieg Rain Drop łączy kilka technik. Pierwsza to bardzo odprężający masaż stóp, kręgosłupa i głowy. Kolejna to głębokie działanie olejków eterycznych. Następną składową techniką jest  technikę Vita Flex – starożytna tybetańska metoda delikatnego nacisku, pozwalającego na wyzwolenie nagromadzonego ładunku elektrycznego). W skład zabiegu wchodzi też technika Feather Stroking, stosowana przez amerykańskich Indian Dakota technika manualna, używana do dziś w codziennym leczeniu.

Do zabiegu wykorzystywane są najwyższej jakości olejki eteryczne, silnie skoncentrowane i najczystsze. Produkuje je znana na całym świecie z jakości olejków firma YOUNG LIVING.


Jak działa masaż Rain Drop

Masaż Rain Drop działa dobroczynnie na organizm na wszystkich trzech poziomach: fizycznym, emocjonalnym i mentalnym (duchowym).

Na poziomie fizycznym:

celem masażu Rain Drop jest przywracanie równowagi organizmu oraz stymulacja do samoleczenia i lepszej pracy. Zabieg oddziałuje na poziomie komórkowym na stan i pracę organów wewnętrznych, a także mięśni i kości. Wpływa na układ hormonalny, ośrodkowy układ nerwowy, przysadkę mózgową i układ limbiczny. Rain Drop wzmacnia też organizm w walce z wirusami i bakteriami oraz stymuluje układ odpornościowy. Aseptyczne działanie olejków już podczas zabiegu przyczynia się do eliminacji wirusów, bakterii i grzybów. Zabieg działa przeciwzapalnie, detoksykuje i odmładza, a do tego uwrażliwia zmysły smaku i węchu.

Na poziomie emocjonalnym:

dzięki oddziaływaniu na układ limbiczny, zabieg Rain Drop jest niezwykle relaksujący i zapewnia głębokie odprężenie. Wprowadza w stan, w którym łatwiej jest uwodnić się od problemów, zakorzenionych w emocjach, uwalnia od traum. Masaż bardzo silnie oddziałuje na umysł i emocje! Bardzo pomaga osobom cierpiącym na bezsenność, zestresowanym i bez sił witalnych. Zabieg Rain Drop jest zwłaszcza wskazany osobom przygnębionym, zestresowanym, zmęczonym fizycznie i psychicznie, z osłabioną koncentracją. Wyzwoli uczucie radości, zwiększy pewność siebie, wzmocni poczucie bezpieczeństwa i przywróci wiarę we własne siły.

Na poziomie mentalnym:

Zabieg Rain Drop zapewnia homeostazę, wprowadza równowagę i harmonię strukturalną. Oczyszcza ciało mentalne i astralne ze złych i destrukcyjnych uczuć, zmiata traumy, które organizm zapamiętał od narodzin i które mają nań destrukcyjny wpływ do chwili obecnej.


Jak przebiega masaż Rain Drop

Masaż Rain Drop to nie tyle zabieg, co rytuał! Polega na wmasowaniu olejków eterycznych Young Living w terapeutycznych w punkty refleksologiczne na stopach i kręgosłupie. Podczas zabiegu stosuje się więcej, niż jeden olejek, ale każdy najpierw daje się osobie masowanej do powąchania i akceptacji – by jej ciało i podświadomość mogły wybrać te zapachy, które jej w danym momencie najbardziej pomogą. Cały zbieg trwa ok. godziny.


Masaż Rain Drop jest tak wyjątkowy, że jego magiczne działanie zapamiętamy na zawsze. Doznań, jakie zapewnia, nie da się z niczym – dosłownie z niczym! – porównać.