Rejuvance

lifting bez skalpela

Rejuvance to nowa, holistyczna, bardzo skuteczna metoda odmładzania twarzy. Wbrew pozorom, nie jest zwykłym masażem twarzy! Jest złożoną metodą, łączącą chińską akupunkturę, masaż tkanki łącznej, technikę masażu Stanleya Rosenberga, drenaż limfatyczny oraz rolfing. Działa dwojako: uwalnia tkankę łączną i odblokowuje mięśnie twarzy. To ważne, ponieważ mięśnie twarzy są zazwyczaj przykurczone z powodu stresu, zmęczenia, frustracji, złości czy smutku. Przykurczone, sprawiają, że twarz wygląda starzej i posępniej – ale też upośledzają przepływ krwi i limfy. Efekt: skóra szara, gorzej odżywiona, źle nawilżona i tracąca jędrność. Rejuvance, rozluźniając mięśnie, pozwala odzyskać młody wygląd, poprawić ukrwienie i dotlenienie skóry twarzy. Uwalnia też od zastygłych grymasów, będących owocem codziennego stresu i zmartwień. Twarz po zabiegu wygląda nie tylko na młodszą, ale także na wyraźnie szczęśliwszą. Poprawia się jakość skóry (zwłaszcza zmniejszą się rozszerzone pory), całkowicie znikną drobne zmarszczki, a głębsze się spłycą, zmniejszy się opuchlizna pod oczami, znikną cienie, poprawią się rysy twarzy. Skóra oczyści się z toksyn, usprawni się krążenie limfy, twarz odzyska właściwe napięcie. Dodatkowy bonus: bardzo poprawi się zdolnośc skóry do wchłaniania składników z kosmetyków.

Zmiany są jednak zauważalne nie tylko w wyglądzie: odprężenie i odblokowanie mięśni twarzy dosłownie przekłada się na lepsze samopoczucie. Działanie Rejuvance nie ogranicza się bowiem wyłącznie do twarzy. Choć terapeuta pracuje na twarzy, efekty zabiegu są znacznie szersze: zmniejsza się napięcie mięśni głowy, szyi i barków. Uwalnia się ogólne napięcie, zmniejsza stres.

Rejuvance odmładza twarz, spłyca zmarszczki, zmniejsza blizny, poprawia koloryt i jędrność skóry

Działanie tej metody porównywane jest z operacją plastyczną twarzy!

  • Rejuvance poprawia pracę szczęk. Na twarzy i szyi pracuje aż 97 mięśni. Wiele z nich odpowiada za ruch żuchwy i funkcje żucia. Jeśli w mięśniach kryje się jakaś asymetria lub problemy z odpowiednim napięciem, owocuje to zgrzytaniem zębami, przodozgryzem, zespołem Costena itp. Dzięki Rejuvance usprawniana jest praca mięśni, co pozwala pozbyć się tych dolegliwości.
  • Rejuvance przynosi ulgę w migrenach i napięciowych bólach głowy. Częstym powodem migren jest podwyższone ciśnienie w tętnicach i żyłach szyi i głowy. Można je zmniejszyć, obniżając napięcia mięśni w rejonie potylicy i szyi. To wyrówna przepływ krwi. Z kolei napięciowe bóle głowy często spowodowane są skurczem mięśni szyi i twarzy. Jeśli terapeuta w odpowiedni sposób odblokuje napięte mięśnie, usunie przyczynę bólu.
  • Rejuvance sprawia, że zmniejszają się blizny, spłycają zmarszczki, korygowane są asymetrie, wyrównane  zmiany porażenne. Odblokowanie mięśni wpływa na poprawę snu, ułatwia oddychanie, równoważy układ nerwowy, uwalnia od lęku. Pozwala też na podniesienie poczucia własnej wartości i poprawia samoocenę.
  • Masaż składa się z 6 godzinnych sesji, wykonywanych co 3-4 dni. Po zakończeniu serii 6 zabiegów zaleca się poddawanie zabiegom podtrzymującym (raz lub dwa razy w miesiącu), to pozwala znacznie spowolnić procesy starzenia. Każda z sesji Rejuvance rozwiązuje inny problem i działa na inny obszar: twarz, głowę, szyję, klatkę piersiową i ramiona. Metoda Rejuvance jest łagodna i można ją stosować u każdego. Efekt wizualny zależy jednak od wieku, zdrowia, typu skóry, głębokości zmarszczek i indywidualnych cech fizjologicznych organizmu.
  • Rejuvance działa jak lifting! Na poziomie fizycznym działanie tej metody jest porównywalne do operacji plastycznej twarzy. Zaletą jest jednak brak ryzyka wystąpienia efektów ubocznych, które wiążą się z interwencją chirurgiczną.
  • Przeciwwskazań do zabiegu nie ma wiele, ale jest kilka przypadków, w których lepiej się wstrzymać. Należą do nich poważne problemy ze skórą (ciężki trądzik, owrzodzenie, brodawki, opryszczka), choroba nowotworowa w czasie chemioterapii, ciąża, epilepsja, głębokie problemy psychiczne oraz stan po zastrzykach z botoksu lub innych ostrzyknięciach.