Dermoplastyczny masaż dr. Schurevicha

dla pragnących się szybko i bezpiecznie odmłodzić

Dermoplastyczny masaż twarzy dr. Sergeya Shchurevicha tak skutecznie odmładza, że stosowany jest jako alternatywa dla zabiegów inwazyjnych!

Opiera się na unikalnej technice, oddziałującej na wszystkie warstwy skóry oraz podskórnej tkanki łącznej. Aplikuje się go na twarz, szyję i okolice dekoltu. Masaż dermoplastyczny znacząco wzmacnia elastyczność skóry, liftinguje, wyrównuje drobne zmarszczki, likwiduje ślady zmęczenia i obrzęki. Z tego powodu skierowany jest przede wszystkim do osób, które osiągnęły już wiek dojrzały, w związku z czym napięcie skóry jest mniejsze, a jej wiotczenie staje się widoczne.

Podczas zabiegu szczególną uwagę poświęca się właśnie tym strefom twarzy, w których zachodzą najbardziej znaczące zmiany w strukturze skóry. Są to powieki, okolice oczodołów, okolice warg i szyja. Twarz po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, skóra staje się gładsza i bardziej napięta, poprawia się owal twarzy. Zabiegowi można się poddać przez tzw. większym wyjściem, ale można go też potraktować jako naturalną metodę walki z ze skutkami upływu czasu.