Splitmassage ręczna chirurgia plastyczna najskuteczniejszy masaż odmładzający

Face SPLIT Massage

Metoda  Splitmassage to specjalistyczny zabieg techniką manualnej pracy z twarzą, szyją i dekoltem. Jej skuteczność potwierdza przyznany jej w 2013 roku patent technik odmładzania. Twórczynią tej techniki jest Larisa Vitvinowa.

Skuteczność metody Splitmassage dobrze obrazuje fakt, że nazywana jest ręczną chirurgią plastyczną!

Celem techniki Splitmassage jest eliminacja dysfunkcji tkankowych takich jak obrzęki, zwłóknienia, zrosty, worki pod oczami, przebarwienia, zmarszczki.

Splitmassage usuwa skurcze mięśni, likwiduje poduszki policzkowe pod oczami, doliny łez, regeneruje tkanki, poprawia jakość cery, usprawnia procesy metaboliczne. Wygładza też rozszerzone pory.

Splitmassage redystrybuuje tkankę tłuszczową, sprawiając, że wraca na właściwe miejsca. Dzięki temu pomaga przywracać twarzy jej pierwotną formę i kształt, kojarzące się z młodym wiekiem.

Ta unikalna metoda modelowania i odmładzania twarzy jest gwarancją efektów już od pierwszej sesji. Jest również doskonałą profilaktyką przeciwko procesom starzenia się twarzy: dzięki manualnej pracy terapeuty skóra jest bardziej odporna na związane z wiekiem zmiany i wolniej się im poddaje.

Splitmassage skupia się na rozwiązaniu indywidualnych problemów

Zanim terapeuta rozpocznie zabieg, najpierw przeprowadza wywiad i diagnozuje problemy, którym trzeba zaradzić.
Taka indywidualna konsultacja pozwala zidentyfikować nie tylko problemy, widoczne powierzchniowo, ale też te, które są ukryte, np. głębokie tkankowe dysfunkcje, będące faktycznym powodem problemów powierzchniowych. Do takich problemów należą np. problemy z postawą czy zgryzem. Dlatego w metodzie Splitmassage terapeuta nie tylko zajmuje się pracą na poziomie skóry i tkanki podskórnej, ale też pracuje metodą osteopatycznej korekty czaszki, twarzoczaszki czy przepony. Przywrócenie biodynamiki czaszki jest wspaniałym dodatkiem do przywrócenia piękna i młodości twarzy.

Aby uzyskać pełny i trwały efekt, przywrócić pierwotną formę twarzy, zaleca się od 5. do 15. sesji, wykonywanych raz w tygodniu. Liczba sesji jest indywidualna, uzależniona jest bowiem od wyjściowego stanu skóry i tkanek podskórnych.

Po zakończeniu terapii zalecane jest poddawanie się zabiegom przypominającym/wspomagającym, które powinny być planowane co 4 – 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniem do terapii jest aktywna opryszczka, świeże uszkodzenia i rany na twarzy, a także aktywne, ropne zmiany trądzikowe.

Bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu są niewchłanialne nici.

Ten specjalistyczny zabieg odmładzania jest:

  • połączeniem dynamicznych technik osteopatycznych z technikami powięziowo-mięśniowymi i drenażowymi
  • działaniem, przywracającym tkankom twarzy ich prawidłową pozycję i rozmieszczenie
  • narzędziem wnikliwej diagnozy osteopatyczno-estetycznej
  • techniką, która pomaga usuwać zrosty wewnątrztkankowe, zwłóknienia i obrzęki, w tym także „doliny łez” pod oczami
  • skutecznym sposobem przywracania twarzy jej młodzieńczego kształtu
  • doskonałą okazją do głębokiego odprężenia