masaż głowy

Masaż twarzy

To wspaniałe lekarstwo na stres, ból głowy czy bezsenność. Masaż twarzy pomaga się zrelaksować i uspokoić. A przy tym – odmładza skórę. Proponujemy japoński masaż twarzy, który rozluźnia zestresowane mięśnie mimiczne, łagodzi zmęczenie i poprawia ukrwienie. Również dermoplastyczny masaż dr. Schurevicha likwiduje ślady zmęczenia, obrzęki i drobne zmarszczki. To doskonały wybór dla osób, które osiągnęły już wiek dojrzały. Oferujemy także Rejuvance, masaż twarzy połączony z chińską akupunkturą, drenażem limfatycznym oraz rolfingiem. Zobacz, w jaki sposób możesz szybko i efektywnie odmłodzić swoją twarz i pozbyć się zmęczenia.

Beautiful Young Woman Relaxing In Spa Saloon
Lifting bez skalpela
Rejuvance to nowa, holistyczna, skuteczna metoda odmładzania twarzy. Łączy chińską akupunkturę, masaż tkanki łącznej, technikę masażu Stanleya Rosenberga, drenaż limfatyczny oraz rolfing.
team image
sposób na młodszy wygląd
Drenaż pomoże na wrażenie opuchniętej twarzy - twarz jest wypoczęta i ma młodszy wygląd, likwidacja obrzęków, niwelacja stanów zapalnych oraz usunięcie toksyn. Masaż odpręża i relaksuje.
team image
Sposób na młodszy, pogodniejszy wygląd
Japoński masaż twarzy dr. Hidemi Morimasa łagodzi zmęczenie mięśni mimicznych, usuwa zastygłe grymasy.
team image
Sposób na naturalne pozbycie się zmarszczek
Ten zabieg odmładzający jest najszybszym naturalnym sposobem na pozbycie się zmarszczek! Poprawia też owal twarzy, przyspiesza regenerację i detoksykację komórek skóry oraz stymuluje mikrokrążenie.
Young attractive woman getting massaging treatment over white background
Dla pragnących się szybko i bezpiecznie odmłodzić
Dermoplastyczny masaż twarzy dr. Sergeya Shchurevicha tak skutecznie odmładza, że stosowany jest jako alternatywa dla zabiegów inwazyjnych! Opiera się na unikalnej technice, oddziałującej na wszystkie warstwy skóry oraz podskórnej tkanki łącznej.
team image
Dla chcących połączyć skuteczne odmładzanie z działaniem prozdrowotnym
Lifting rzeźbiarski to poddziedzina osteopatii. Choć jest stosunkowo młoda, bazuje na długiej osteopatycznej wiedzy i tradycji. Efekt skutecznego odmłodzenia osiąga się w tym zabiegu dzięki usuwaniu blokad i przywracaniu sprawności krążenia krwi i limfy oraz prawidłowości pracy i położenia struktur anatomicznych.