japonski masaz twarzy dr hidemi morimasa

Masaż twarzy

To wspaniałe lekarstwo na stres, ból głowy czy bezsenność. Masaż twarzy pomaga się zrelaksować i uspokoić. A przy tym odmładza skórę! W mojej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz masaży twarzy, m.in.  japoński masaż twarzy, który rozluźnia zestresowane mięśnie mimiczne, łagodzi zmęczenie i poprawia ukrwienie. Również dermoplastyczny masaż dr. Schurevicha likwiduje ślady zmęczenia, obrzęki i drobne zmarszczki. To doskonały wybór dla osób, które osiągnęły już wiek dojrzały. Oferuję także zabieg o nazwie Rejuvance; to masaż twarzy połączony z chińską akupunkturą, drenażem limfatycznym oraz rolfingiem.

Zobacz, w jaki sposób możesz szybko i efektywnie odmłodzić swoją twarz i pozbyć się „zmęczonego” wyglądu.

lifting rzeźbiarski osteopatia estetyczna młoda kobieta w trakcie zabiegu

Lifting rzeźbiarski czyli Osteopatia Estetyczna

Dla chcących połączyć skuteczne odmładzanie z działaniem prozdrowotnym
Lifting rzeźbiarski to poddziedzina osteopatii. Stosunkowo młoda, bazuje na osteopatycznej wiedzy i tradycji. Efekt skutecznego odmłodzenia osiąga się w tym zabiegu dzięki usuwaniu blokad i przywracaniu sprawności krążenia krwi i limfy oraz prawidłowości pracy i położenia struktur anatomicznych.
Splitmassage ręczna chirurgia plastyczna najskuteczniejszy masaż odmładzający

Terapia odmładzająca Face SPLIT Massage

Skuteczność metody Splitmassage  obrazuje fakt, że nazywana jest ręczną chirurgią plastyczną!

Technika Splitmassage eliminuje dysfunkcje tkankowe, takie jak obrzęki, zwłóknienia, zrosty, worki pod oczami, przebarwienia, zmarszczki. Splitmassage usuwa skurcze mięśni, likwiduje poduszki policzkowe pod oczami, doliny łez, poprawia jakość cery, wygładza rozszerzone pory.

 

zoga face integration odmładzanie manualne

Masaż odmładzający Zoga Face Integration

Odmładzanie naturalne, skuteczne i bezpieczne, wspierające zdrowie i zapewniające długotrwałe efekty.

Terapeuta pracuje na najgłębiej położonych strukturach, by przywrócić im naturalne napięcie, znormalizować napięcie powięziowe, poprawić przepływ limfy, usprawnić krążenie tkankowe – co finalnie liftinguje twarz.

 

cosmolifting japoński

Cosmolifting Japoński

Sposób na naturalne pozbycie się zmarszczek
Ten zabieg odmładzający jest najszybszym naturalnym sposobem na pozbycie się zmarszczek! Poprawia też owal twarzy, przyspiesza regenerację i detoksykację komórek skóry oraz stymuluje mikrokrążenie.
młoda kobieta poddaje się zabiegowi o nazwie cosmolifting japoński

Dermoplastyczny masaż dr. Schurevicha

Dla pragnących się szybko i bezpiecznie odmłodzić
Ten masaż tak skutecznie odmładza, że stosowany jest jako alternatywa dla zabiegów inwazyjnych! Oddziałuje na wszystkie warstwy skóry oraz podskórnej tkanki łącznej.
masaż twarzy rejuvance

Odmładzający masaż twarzy Rejuvance

Nazywany liftingiem bez skalpela!
Rejuvance to nowa, holistyczna, skuteczna metoda odmładzania twarzy. Łączy chińską akupunkturę, masaż tkanki łącznej, technikę masażu Stanleya Rosenberga, drenaż limfatyczny oraz rolfing.
masaż drenaż limfatyczny twarzy

Drenaż limfatyczny twarzy

Sposób na młodszy wygląd i lepszy owal twarzy
Drenaż pomoże na wrażenie opuchniętej twarzy – twarz jest wypoczęta i ma młodszy wygląd, likwidacja obrzęków, niwelacja stanów zapalnych oraz usunięcie toksyn. Masaż odpręża i relaksuje.
japonski masaz twarzy dr hidemi morimasa

Japonski masaż twarzy dra Hidemi Morimasa

Idealny wybór, jeśli chcesz wyglądać młodo i pogodnie
Siłą japońskiego masażu twarzy dra Hidemi Morimasa jest fakt, że zabieg ten łagodzi zmęczenie mięśni mimicznych i usuwa zastygłe grymasy.