Masaż ciała

Masaż to cudowne narzędzie, pozwalające pożegnać stres i głęboko się odprężyć. Wspaniale łagodzi zmęczenie. Ale to nie wszystko! Nie tylko spięte mięśnie korzystają z dobrodziejstwa masażu. Poprawia się też krążenie krwi w skórze, dzięki czemu jest lepiej dotleniona i odżywiona. Jest zatem zdrowsza i lepiej wygląda. Poprawia się też krążenie limfy, co przekłada się na sprawniejsze oczyszczanie organizmu z toksyn — a to z kolei niesie dobre samopoczucie, uwalnia od przewlekłego zmęczenia oraz sprawia, że skóra wydaje się świeższa, promienniejsza.

Dodatkowy bonus: jeśli dodatkowo połączy się masaż z akupunkturą czy aromaterapią, odprężające skutki masażu się potęgują! Zapachy olejków aromaterapeutycznych docierają do podświadomości, oddziałując na emocje. Pomagają w ten sposób nie tylko osiągnąć stan błogości, ale też rozprawić się z negatywnymi przeżyciami, które — być może — zapisały się w podświadomości. Masaż taoistyczny pomaga uwolnić nagromadzone emocje, by móc iść przez życie bez zbędnego bagażu.

Istnieje kilka rodzajów masaży ciała: relaksacyjne, pobudzające i lecznicze.

Zobacz, jakie masaże oferuję!

team image

Tybetański masaż głowy, szyi i pleców

Zabieg jest połączeniem medycyny tybetańskiej z zachodnimi technikami masażu i refleksologią. Jest to łagodny i bardzo uspokajający zabieg. Pozytywnie wpływa na centralny układ nerwowy, doskonale relaksując i równoważąc energię ciała i ducha.

team image

Masaż Dotyk Motyla

Ten niezwykły masaż to niezawodna metoda na odprężenie, połączone z uwolnieniem zastygłych emocji, bez konieczności ich werbalizowania. Jest to jeden z nielicznych zabiegów, który sprawdza się w niwelowaniu traumy. Ten masaż jest jednocześnie delikatny i energetyzujący.

team image

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny łagodzi napięcia i ból. Doskonale wycisza i dosłownie koi zmysły. Wspomaga detoksykację, a do tego pozwala wypocząć i pomaga zdystansować się do problemów. Równoważy ciało i umysł. To prawdziwa uczta odczuć!

team image

Masaż TAO brzucha

W medycynie Wschodu to brzuch uważany jest za centrum emocji i mocy. Działanie na brzuchu oddziałuje na cały organizm! W masażu TAO, choć terapeuta pracuje w obszarze brzucha, sprawia, że w całym ciele usuwane są blokady energetyczne i zaprowadzana jest równowaga.