Masaż ciała

Masaż to cudowne narzędzie, pozwalające pożegnać stres i głęboko się odprężyć, łagodzi zmęczenie. Ale to nie wszystko! Nie tylko spięte mięśnie korzystają z dobrodziejstwa masażu. Poprawia się też krążenie krwi w skórze, dzięki czemu jest lepiej dotleniona i odżywiona. Poprawia się też krążenie limfy, co przekłada się na sprawniejsze oczyszczanie organizmu z toksyn – a to z kolei niesie dobre samopoczucie, uwalnia od przewlekłego zmęczenia oraz sprawia, że skóra wydaje się świeższa, promienniejsza. A jeśli jeszcze dodatkowo połączy się masaż z akupunkturą czy aromaterapią, odprężające skutki masażu potęgują się! Zapachy olejków aromaterapeutycznych docierają do podświadomości, oddziałując na emocje. Pomagają w ten sposób nie tylko osiągnąć stan błogości, ale też rozprawić się z negatywnymi przeżyciami, które – być może – zapisały się w podświadomości. Masaż taoistyczny pomaga uwolnić nagromadzone emocje, by móc iść przez życie bez zbędnego bagażu. Zobacz, jakie masaże oferujemy!

 

Istnieje kilka rodzajów masaży ciała: relaksacyjne, pobudzające i lecznicze. Masaże wpływają na całe ciało lub na poszczególne jego części, przyspieszają krążenie krwi i limfy oraz zmniejszają napięcie mięśni.

Zabieg jest połączeniem medycyny tybetańskiej z zachodnimi technikami masażu i refleksologią. Jest to łagodny i bardzo uspokajający zabieg. Pozytywnie wpływa na centralny układ nerwowy, doskonale relaksując i równoważąc energię ciała i ducha
Niezawodna metoda na odprężenie, uwolnienie zastygłych emocji bez konieczności ich werbalizowania czy na niwelowanie traumy. Delikatny, ale energetyzujący masaż bioenergoterapeutyczny.
Masaż aromaterapeutyczny łagodzi napięcia i ból, wycisza i koi zmysły, wspomaga detoksykację, pomaga wypocząć i zdystansować się do problemów. Równoważy ciało i umysł.
W medycynie Wschodu to właśnie brzuch (a nie serce) uważany jest za centrum emocji i mocy. Każde działanie na brzuchu oddziałuje na stan całego organizmu. Masaż TAO nie jest tu wyjątkiem: choć terapeuta pracuje wyłącznie w obszarze brzucha, w całym ciele usuwane są blokady energetyczne i zaprowadzana równowaga.